Kierownik Recepcji

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Biskupin

2016-11-10

Flame Employment Polska, dla swojego klienta czterogwiazdkowego hotelu-SPA w okolicach Biskupina, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupin
Nr referencyjny: 2016/BI/KR

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem 5-6 osób

- koordynowanie i organizowanie funkcjonowania recepcji

- ustalanie grafików pracowniczych, rozliczanie urlopów

- raportowanie

- nadzór nad dokumentacją

- obsługa klienta

- zarządzanie i osługa portali rezerwacyjnych

Wymagania:

- doświadczenie na analogicznym stanowisku

- dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- umiejętność zarządzania i motywowania pracowników

- mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej o standardzie ***plus

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w renomowanym Hotelu & SPA

- możliwość zarządzania małym zespołem

- wynagrodzenie 4200pln brutto

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).