Referent ds. księgowości

Atlanta Poland S.A.

Gdańsk

2016-11-24

Atlanta Poland S.A. krajowy lider w zaopatrzeniu surowcowym przemysłu cukierniczego i piekarniczego. Największa firma działającą w Polsce na rynku hurtowego handlu bakaliami - istnieje i aktywnie działa od 1990 roku. Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanychoraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal oraz Kujawianka.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: 26/11/2016

Główne zadania:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie rozrachunków,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, rozrachunki z bankami,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu i banków,
  • prowadzenie ewidencji kasowej w zastępstwie.

Oferujemy:

  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z kafeterii świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karta MultiSport, bilety do kina, karta do apteki, dofinansowanie do obozów/ kolonii dla dzieci, zwrot za artykuły szkolne)

Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość i finanse),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność działania pod presją czasu oraz zaangażowanie,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole,
  • znajomość pracy w systemie IFS - mile widziana.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem pracy zapraszamy do przesłania aplikacji z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!