Sales Account Manager ze znajomością j. angielskiego

HR Support

Opoczno

2016-11-09

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, europejskiego lidera w branży drobiarsko – spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

SALES ACCOUNT MANAGER

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami min. 2-3 lata,
-wykształcenie min. średnie,
-znajomość branży spożywczej/FMCG
-rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
-gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych,
-komunikatywność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-prowadzenie i opieka nad grupą klientów,
-pozyskiwanie nowych kontrahentów,
-negocjacje warunków umów,
-rozszerzenie oferty firmy,
-przygotowywanie projektów i prezentacji z ofertą firmy

FIRMA OFERUJE:
-umowę o pracę na pełen etat,
-wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej stałej pensji 6000 brutto + 20 premii zadaniowej
-zatrudnienie w europejskiej i dynamicznie rozwijającej się firmie
-rozwojowe stanowisko,
-kreatywną pracę, dającą możliwość pokazania swoich umiejętności,
-możliwość pracy w kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).