Pracownik fizyczny w branży akwarystycznej

Pirania

Częstochowa

2016-11-09

Szukam osoby na stanowisko pracownika fizycznego w hodowli ryb akwariowych.

Obowiązki:

-sprzątanie w akwariach

-podmiana wody w zbiornikach

-mycie gąbek, turbin i sprzętu akwarystycznego

-przygotowywanie pokarmu dla ryb

-w zależności od umiejętności, bądż dalszego nabywania doświadczenia na hodowli, bardziej skomplikowane obowiązki jak np. dobieranie w pary pielęgnic, karmienie ryb itp.

Oferujemy:

Na początku okres próbny 10 zł/h netto. Jeśli dana osoba sprawdzi się, oferujemy stałe zatrudnienie.

Od pracownika oczekujemy:

-pracowitości

-summienności

-zaangażowania

-dyspozycyjność

-ze względu na fizyczny rodzaj pracy preferowani mężczyźni, mogą być również studenci.

CV jak i również ewentualny list motywacyjny proszę słać na adres APLIKUJ

Praca od pn. - pt. jak i również w weekendy- indywidualnie do ustalenia grafik.

Pozdrawiam Łukasz .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!