SPRZEDAWCA w sklepie spożywczym

Malgorzata Recko

Ostaszewo

2016-11-09

SPRZEDAWCA  w sklepie spożywczym

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko SPRZEDAWCY W SKLEPIE SPOŻYWCZYM w (spożywczo-mięsnym) do firmy B.A.Rećko Sklep Spożywczy w Ostaszewie (woj. Pomorskie). Malownicza miejscowość, w której mieści się sklep jest otoczona miastami, takimi jak Gdańsk, Elbląg, Tczew, Nowy Dwór Gdański oraz kurortami wypoczynkowymi, nadmorskimi. Sklep jest prowadzony przez sympatycznych i pełnych pasji właścicieli i specjalistów swoich profesji. Zyskał miano jednego z najsympatyczniejszych, najczystrzych, zaufanych pod względem jakości produktów i wzorcowo obsługujących swoich klientów sklepu w tym regionie.

Chcemy utrzymać ten standard i nadal cieszyć się dobra opinią i jakością. Potrzebujemy osoby, która sprostałaby tej dość trudnej profesji, lecz przynoszącej zadowolenie w postaci szczęśliwych klientów, certyfikatów jakości, poglębiania komunikacji i rozumienia potrzeb konsumentów, sprawności biznesowej i poznaniem branży od podstaw.

Oferujemy:

Pracę stabilną, opartą o umowę o pracę, szkolenia i odzież do sklepu. Pełną opiekę i naukę podczas okresu próbnego, po którym obie strony wyznaczą formę i zakres funkcji na stanowisku, jak i opracują dalszą ścieżkę kariery. Niedługie godziny pracy, pracę jednozmianową:  poniedziałek:  8.00-13.00, wtorek-piątek: 8.00-16.00, sobota: 8.00-13.00. Niedziele i święta wolne. Wyżywienie w miejscu pracy - bezpłatnie. Po okresie próbnym także inne udogodnienia: bony na większe zakupy w sklepie, zwłaszcza przed świętami i ważnymi rocznicami, a także dopłatę do dojazdów powyżej 20 km. Poza tym przyjazną atmosferę, a także dodatkowe udogodnienia płacowe w przypadku osób, które będą rozwijały się w firmie i przejmowały coraz więcej obowiązków.  

Oczekiwania:

- pozytywne nastawienie do pracy i przynajmniej postawowa znajomośc branży spożywczo-mięsnej,

-wykształcenie minimum średnie lub zawodowe poparte praktyką,

- krojenie na krajalnicy,

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa terminala kart płatniczych,

- umiejętność metkowania towaru,

- umiejętność sprzedawania wędlin, mięsa, drobiu i podstawowywch artykułów spożywczych,

- miła aparycja i cierpliwość w stosunku do klienta,

- dbanie o czystość i ładny wygląd stanowiska pracy.

 

Zakres branżowych obowiązków jest ustalany indywidualnie, w zależności od predyspozycji i umiejętności:

- umiejętne wyłożenie towaru do lad chłodniczych i dbanie o czystość w ladach,

- sprzedaż towru (wzrost sprzedaży),

- dbanie o czystość i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

-  umiejętne złożenie towaru pod koniec dnia i pozostawienie czystego stanowiska pracy,

- *pomoc w przyjmowaniu dostaw (przy wysokich kompetencjach i dobrej znajomości branży spożywczo-mięsnej), a nawet przejęcie tej funkcji (w miarę rozwoju swoich umiejętności i planów zawodowych),

- *pomoc w zamawianiu towru (jw),

- *pomoc w kupnie towru itp. (jw).

Na zakres, ilość i profesjonalność wykonywanych obowiązków wpływa wysokość wynagrodzenia w okresie zatrudnienia, a także długość okresu próbnego. Stawka minimalna to 1850 zł netto.  Stawka rozszerzona, przy profesjonlanym wykonywaniu wszystkich obowiązków, wraz z tymi oznaczonych gwiazdką  to 2500 zł i więcej (w miarę rozszerzania stopnia pomocy zaznaczonych gwiazdką). W okresie próbnym obowiązuje płaca minimalna.

 

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą na stanowisku  Sprzedawca w sklepie spożywczym prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ

W razie dodatkowych pytań i szybkiego kontaktu, prosimy dzwonić pod numer telefonu (+48)691 143 853.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko i przesyłania CV. Twój wiek nie ma znaczenia. Firma zatrudnia osoby młode jak i starsze. Kieruj się swoimi umiejętnościami i pasją zawodową. Czekamy na Ciebie. 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82416 ofert pracy. Sprawdź!