Konstruktor maszyn

Zoeller Tech

Rekowo Górne

2016-11-09

Nr ref: 06/09/2016 KM

Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)

Opis stanowiska:

  • projektowanie maszyn,
  • przygotowanie koncepcyjnych rozwiązań,
  • współpraca z działem produkcji w ramach budowy i testów prototypowych egzemplarzy,
  • tworzenie dokumentacji 2D/3D.

Oczekujemy:

  • ukończone studia o kierunku: mechanika i budowa maszyn (bądź pokrewne),
  • min. 2 lata na stanowisku Konstruktor,
  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane: Siemens NX, AutoCAD),
  • podstawowa znajomość automatyki i hydrauliki siłowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i zdolność do podejmowania szybkich decyzji,
  • dobra znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • swobodę działania i szanse na rozwój
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!