Elektromechanik

APPOL Sp. z o.o. Sp. K.

Potycz

2016-12-01

Appol Sp. z o.o., Sp. K.

 wiodący polski producent zagęszczonych soków owocowych, soków NFC, naturalnych aromatów i suszu owocowego poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Potycz (pow. piaseczyński)
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 04/2016/M

Opis stanowiska:

  • Praca w zakładzie przemysłu spożywczego
  • Wykonywanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem ruchu (przezbrajanie maszyn, czyszczenie, regulacja)
  • Usuwanie awarii i przywracanie zdolności produkcyjnych urządzeń przemysłowych
  • Prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych w ramach założonego planu, na liniach technologicznych, środkach transportu i budynkach przemysłowych
  • Usuwanie awarii elektrycznych

Wymagania:

  • Zdolności manualne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych (wentylatory, pompy wirowe, urządzenia transportowe, uszczelnienia mechaniczne, itp.)
  • ‘Uprawnienia SEP
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia na wózki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!