Spawacz MIG

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-11-09

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz MIG.

Miejsce pracy: Okolice Szczecina
Nr ref: mig/szc/2016

Zadania:
- spawanie rusztowań metodą 131 (łączenia pachwinowe),
- odbiór jakościowy.

Wymagania:
- chęci do pracy na stanowisku spawacza,
- mile widziane doświadczenie w spawaniu,
- mile widziane uprawnienia spawacza metodą 131.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 16:00,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku spawacza (dla osób bez doświadczenia).

 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: mig/szc/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.