Ruda Śląska - Ekspedientka do sklepu/ Branża mięsno-wędliniarska

During Polska Sp z o.o.

Ruda Śląska

2016-11-09

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 10919 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą w charakterze Sprzedawcy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:
⦁ aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
⦁ obsługa klienta w zgodzie ze standardami firmy,
⦁ dbanie o wygląd stoiska i sklepu,
⦁ współpraca z całym zespołem.

Oferujemy:
⦁ stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
⦁ pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki,
⦁ płacę podstawową + premie uznaniowe,
⦁ możliwość rozwoju osobistego,
⦁ unikatową kulturę i atmosferę w pracy,
⦁ opiekę koordynatora.

Wymagania:
⦁ doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w sprzedaży wędlin),
⦁ silna motywacja do pracy,
⦁ umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
⦁ optymizm i zaangażowanie w pracę,
⦁ wysoka kultura osobista,
⦁ znajomość pracy na kasie fiskalnej,
⦁ aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.