Sprzedawca /Konsultant

ALKOM

Krynica-Zdrój

2016-11-09

Autoryzowany Agent T-Mobile Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca - Konsultant ds. Obsługi Klienta Sieci T-Mobile

Miejsce pracy: Krynica Zdrój

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- obsługa komputera (MS Office, Internet),
- komunikatywność, otwartość, kreatywność, dyspozycyjność,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- pozytywne nastawienie.

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta.

Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów i usług sieci komórkowej,
- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych,
- doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej,
- kompleksowa obsługa Klientów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- profesjonalne szkolenia sprzedażowe.

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie w tytule wiadomości wpisując: Sprzedawca – Konsultant

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!