Niemcy - ślusarz rur

WORKON

Gelsenkirchen

2016-11-09

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

ślusarz rur

miejsce pracy: Gelsenkirchen

początek pracy: od zaraz

mile widziane zmotywowane osoby z niewielkim doświadczeniem

Wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY!!!

  • prawo jazdy kat B

  • własny samochód

  • mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym, petrochemicznym lub przy rurociągach

Obowiązki:

  • montaż rur na podstawie rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 11,23€ brutto / godz + dieta 40€ dziennie

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich

  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania, koszty ponosi pracownik ok 300€ - w zależności od pensjonatu

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

w tytule maila proszę wpisać : ślusarz-rury/LP/11

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!