Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim - praca od zaraz!

APT CRAFTS

Poznań

2016-11-25

Agencja zatrudnienia CRAFTS dla swojego Klienta, oferującego usługi z zakresu obsługi posprzedażowej i serwisu sprzętu elektronicznego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultanta ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Poznań (Koninko)

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa połączeń przychodzących, wiadomości e-mail oraz czatu dla klientów niemieckojęzycznych,
  • przyjmowanie zleceń,
  • współpraca z działem wsparcia i serwisu.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność oraz postawa prokliencka,
  • swobodne posługiwanie się komputerem,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu znajomości urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy,
  • pracę od zaraz w prężnie rozwijającej się firmie na rynku europejskim,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w zgranym i otwartym na pomoc zespole! :)