Prace pomocnicze na produkcji

Fenix Poland

Stryków

2016-11-09

Agencja Pracy Tymczasowej – FENIX POLAND SP. Z O.O.
(nr certyfikatu 9311)

Fenix Poland Sp. z o.o. została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Strykowie na stanowisku PAKOWACZ/PAKOWACZKA

Opis stanowiska:

-pakowanie i kompletowanie
-praca na hali produkcyjnej
-eliminowanie wadliwego towaru

Wymagania:

-sprawność fizyczna,
-sumienność, cierpliwość, punktualność
- ukończone 18 lat

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- praca na dłuższy okres
- pracę 3 zmianową - z możliwością wyboru zmiany i dni pracy
- dobrą atmosferę pracy
- ZAPEWNIAMY DOJAZD DO PRACY !!! (Łęczyca, Łowicz, Kutno, Ozorków, Zgierz, Łask, Koluszki, Skierniewice, Zduńska Wolna )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portal, kontakt telefoniczny (504-246-424)