PAKOWACZ/PAKOWACZKA

Fenix Poland

Łódź

2016-11-09

Agencja Pracy Tymczasowej – FENIX POLAND SP. Z O.O.
(nr certyfikatu 9311)

Fenix Poland Sp. z o.o. została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Czynności pomocnicze przy linii produkcyjnej - pakownie.
Miejsce pracy: ul. Nowy Józefów 70, Łódź

Opis stanowiska:

-pakowanie i kompletowanie
-eliminowanie niezgodności oraz wadliwego towaru,
-praca na hali produkcyjnej

Oferujemy:

-grafik dopasowany do PAŃSTWA potrzeb (możliwość wyboru zarówno zmian jak i dni pracy)

-pracę od zaraz!

-bezpłatny dojazd spoza Łodzi

-czas dojazdu do pracy DODATKOWO PŁATNY!

-umowę zlecenie

Wymagania:

-pełnoletność

-sumienność i zaangażowanie

-gotowość do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu, kontakt telefoniczny(504-246-424) lub zapraszamy do biura przy ul. Piotrkowskiej 270 (8 piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99753 ofert pracy. Sprawdź!