Specjalista ds. uruchomień i pomiarów obiektów elektroenergetycznych

ENERGY PROCESS

Katowice

2016-11-09

Kompleksowe rozwiązania energetyczne

ENERGY PROCESS -jesteśmy jednym z czołowych polskich wykonawców z zakresu modernizacji, budowy i remontu obiektów elektroenergetycznych.

Lata doświadczeń na rynku elektroenergetyki, a także kolejne zamknięte z sukcesem prestiżowe projekty powodują ciągły rozwój i inwestycję w naszą markę. Kolejnym ważnym dla nas krokiem, który sprawia, że aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Uruchomień i Pomiarów Obiektów Elektroenergetycznych; jest rozbudowa doświadczonej grupy rozruchowo/pomiarowej, która jest głównym filarem naszej firmy.

Zakres zadań:

  • Programowanie i badanie zabezpieczeń przekaźnikowych różnych producentów,
  • Wykonywanie pomiarów odbiorczych i okresowych aparatury pierwotnej NN, WN i SN,
  • Wykonywanie pomiarów odbiorczych i okresowych okablowania NN, WN i SN,
  • Wykonywanie rozruchów, prób funkcjonalnych, a także testów FAT i SAT stacji NN, WN i SN,
  • Sporządzanie dokumentacji i protokołów pomontażowych,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne- elektrotechnika (lub średnie ze sporym doświadczeniem na podobnym stanowisku),
  • Znajomość podstaw elektrotechniki i EAZ,
  • Wiedza z zakresu budowy urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych NN, WN i SN,
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedza i umiejętności z zakresu wykonywania pomiarów elektrycznych i uruchomień obiektów elektroenergetycznych,
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku Eksploatacji wraz z pomiarami ochronnymi,

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość awansu zawodowego,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!