Pracownik Grup Interwencyjnych - Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Banino

Solid Security Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-09

Solid Security Sp. z o.o. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Grup Interwencyjnych

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Banino (pow. kartuski)
{570/GDA/SG}

Opis stanowiska

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodem

Oferujemy

  • Dogodny system zmian
  • Umowę z pełną składką ZUS
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Pakiety ubezpieczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji APLIKUJ lub telefonicznie pod numerami:

667-676-282
693-305-926

Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Nr ref: 570/GDA/SG

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!