Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Gdańsk, Gdynia, Malbork, Pruszcz Gdański, Sztum, Wejherowo

Solid Security Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-09

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Malbork, Pruszcz Gdański, Sztum, Wejherowo, Chwaszczyno (pow. kartuski)
Region: pomorskie
Numer referencyjny: GI/GD

Opis stanowiska

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych

Oferujemy

  • Dogodny system zmian
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę z pełną składką ZUS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Terminowe wypłaty świadczeń wynikających z umowy
  • Pakiety ubezpieczeń

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie CV

Gdańsk- 058 785 70 13 lub  693-305-926

Gdynia - 667 676 282

Sztum, Malbork - (89) 526-08-80 wew. 134, 153, 110

Wejherowo, Pruszcz Gdański, Chwaszczyno- 693 305 926

Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Nr ref: GI/GD

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!