Księgowy AR z językiem niemieckim

Cee Experts

Warszawa

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości na stanowisku: Księgowy AR z językiem niemieckim

Opis stanowiska:
- Obsługa w obszarze administracji i księgowości, zagranicznych placówek firmy
- Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
- Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Recivable),
- Praca w systemie SAP,
- Współpraca z innymi działami

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1),
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
- Doświadczenie w pracy z językiem niemieckim - mile widziane
- Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
- Zdolności analityczne,
- Komunikatywność.

Oferta obejmuje:
- Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
- Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
- Umowę o pracę
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!