Lakiernik proszkowy 10,10E/h + 20E/dziennej diety

Aurecon Personalservice GmbH

Augsburg ( Niemcy, Bawaria)

2016-11-09

Poszukuje Pani/ Pan miejsca pracy, w ktorym bedzie sie dobrze czuc?

AURECON Personalservice oferuje pasujace, niezalezne od kryzysu miejsce pracy!
Oprocz ponadtaryfowych zarobkow oraz dodatkowych uslug, oferowana jest indywidualna, fachowa pomoc i opieka ( w jezyku polskim i niemieckim). Jestesmy zawsze do Panstwa dyspozycji czym podpisujemy sie naszym imieniem.
Dla naszych klientow w 84155 Bodenkirchen w Niemczech (Bawaria) poszukujemy od zaraz Lakiernik proszkowy

Opis stanowiska:
- lakierowanie detali metodą proszkową
- Przygotowywanie elementow do lakierowania poprzez obróbkę chemiczną lub mechaniczną oraz sprzęt używany do lakierowania metodą proszkową
- kontrolowanie procesu lakierowania proszkowego

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku mile widziane lecz niekonieczne
- znajomosc jezyka niemieckiego
- gotowosc do pracy w systemie zmianowym
- gotowosc do sezonowej pracy w sobote
- zaangazowanie i motywacja do pracy
- dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
pracę w systemie trzyzmianowym
stabilne warunki zatrudnienia
składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?
Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne (podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon.
Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!

84155 Bodenkirchen w Niemczech (Bawaria)

"Aurecon Personalservice GmbH
Herr Zbigniew Rosse
Rathausstr.5
94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr. +49(85 45) 9 71 61 92
Fax.Nr.+49(85 45) 9 71 61 93
E-Mail:  APLIKUJ
Homepage: www.aurecon-personalservice.de
E-Mail PL : APLIKUJ