Doradca finansowy klienta - Piaseczno

About You – Doradztwo Personalne i Zawodowe

Piaseczno

2016-11-09

Odpowiedzialne podejście do świata, w którym my żyjemy – MY ludzie...

Kim jesteśmy?

 Jedną z firm będącą Pionierem w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność.

 Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika?

Jedna z najbardziej renomowanych w Polsce i za granicą firm z branży sprzedażowej. Marka wyróżniająca się stabilnością, jakością, oryginalnością i innowacyjnością.

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osoba komunikatywną i nastawiona na cel to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stanowisko:

Doradca klienta

Oferujemy:

- różne formy zatrudnienia
niezbędne szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie;
- świetną atmosferę pracy;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Oczekujemy:
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

- skuteczności w osiąganiu celów;
- wykształcenie min. średnie
- silnej motywacji do pracy;
- zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych;
- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Głównym zadaniem Doradcy klienta jest sprzedaż  bezpośrednia, obsługa klienta oraz doradztwo w oparciu o obowiązujące standardy obsługi i szkolenia.

Osoby spełniające nasze wymagania zachęcamy do składania CV na adres: APLIKUJ

z dopiskiem: Doradca klienta - Piaseczno

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182).”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!