Sprzedawca – Kiermasz Bożonarodzeniowy - Swoszowice

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

2016-11-09

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.- Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne dla swojego Klienta poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Swoszowice
Nr referencyjny: SJB/11/2016

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o estetyczną ekspozycję stoiska
  • przygotowanie towaru do sprzedaży (przyjmowanie dostawy, wykładanie towaru)

Wymagania:

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy)
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziany status studenta/ucznia oraz doświadczenie

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki od 12,00 – 15,00 zł/h
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” na adres e-mail:

W tytule wiadomości prosimy podawać nr ref. oferty :

SJB/11/2016