Trener/Szkoleniowiec - szkoleń miękkich

GoWork.pl

Poznań

2016-11-09

Jedna z najprężniej działających placówek doskonalenia nauczycieli oraz firm szkoleniowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • prowadzenie szkoleń miękkich dla oświaty - tematy szkoleń znajdą Państwo na stronie http://www.oswiata.gowork.pl
    Prosimy o wskazanie tematyki w której Pan/i posiada kompetencje

  • umiejętność przekazania wiedzy z wymaganej tematyki

  • opracowanie bogatych materiałów szkoleniowych

  • prowadzenie szkoleń w sposób interesujący i klarowny,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób warsztatowy

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - warunek konieczny

  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy/prezentacji przed grupą

  • oprócz CV prosimy o przesłanie tematyki w której Państwo prowadzili szkolenia

Oferujemy:

  • elastyczne zatrudnienie (umowa o dzieło)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o CV za pomocą funkcji Aplikuj. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!