KIEROWCA

NORDIS Chłodnie Polskie

Poznań

2016-11-09

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o. o. znany producent i dystrybutor lodów i mrożonek zatrudni na stanowisko

KIEROWCA

Miejsce pracy: Poznań i okolice, woj. wielkopolskie

Obowiązki:

-dystrybucja towaru

Wymagania:

  • prawo jazdy kat „B”, „C”
  • badania sanitarne
  • niekaralność
  • mile widziana znajomość  topografii miasta i okolic
  • samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon)

Oferty proszę składać na adres:

ul. Obornicka 2a

62-002 Suchy Las

lub na e-mail: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.