Praca z językiem niemieckim - bez doświadczenia 4500 PLN Brutto

Recruiters

Gorzów Wielkopolski

2016-11-09

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów do działu obsługi klienta.

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

• Dobrej znajomości języka niemieckiego,
• Dobrej organizacji pracy,
• Umiejętności pracy w zespole.

Wymagania:

Szukasz ciekawego zajęcia? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Prześlij nam swoje CV.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 4500 brutto + premie miesięczne
• Pakiet relokacyjny (osoby, które przeprowadzą się do Szczecina, firma dopłaca przez okres 12 miesięcy 700 PLN do wynajmu mieszkania),
• Stabilne zatrudnienie (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa o prace na czas nieokreślony),

• Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
• Prywatna opieka medyczna,
• Co tydzień świeże owoce lub pizza.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!