Senior Konsultant w dziale doradztwa podatkowego

Recruiters

Poznań

2016-11-09

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Dzięki współpracy z czołowymi firmami proponujemy naszym Kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się grupy konsultingowej, znajdującej się w 10 największych organizacji doradczych na świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie i realizacja zleconych projektów podatkowych.
  • Koordynowanie pracy zespołu Konsultantów i Praktykantów, szkolenie ich, delegowanie zadań.
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji młodszych pracowników.
  • Weryfikacja merytoryczna przygotowanych opinii, raportów itd.
  • Kontakt z klientem pod nadzorem Managera.
  • Prowadzenie przeglądów podatkowych.
  • Weryfikowanie ofert i umów.
  • Prowadzenie szkoleń/konferencji.
  • Inicjowanie działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość);
  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w branży konsultingowej; mile widziane doświadczenie w obszarze CIT, VAT, M&A, due diligence;
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania przepisów podatkowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana);
  • Biegłej znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętności analitycznych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Uprawnienia Doradcy Podatkowego będą dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie doradztwa podatkowego (przeglądy podatkowe spółek, postępowania podatkowe, międzynarodowe planowanie podatkowe);
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!