Wsparcie zespołu HR/Konsultant telefoniczny

Supremus Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-09

Jesteś osobą komunikatywną? Masz pozytywne nastawienie, a biuro jest Twoim środowiskiem naturalnym?

Szukamy właśnie Ciebie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i działu HR, szukamy energicznej osoby do wsparcia naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wstępna selekcja CV
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • odbieranie połączeń przychodzących i wychodzących
  • współpraca z różnymi działami firmy
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy:

  • doświadczenie
  • stabilne warunku zatrudnienia
  • pracę w miłym zespole
  • szkolenia
  • stałe godziny pracy

Aplikuj już dziś: APLIKUJ temat: wsparcie zespołu HR

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!