Niemcy - komisjoner blachy

WORKON

Burg

2016-11-08

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

KOMISJONER (PRACOWNIK MAGAZYNU)

Miejsce pracy: 39288 Burg

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: 9 € brutto / godz. + dieta 50 € netto miesięcznie

Obowiązki:

­ komisjonowanie blach

­ obsługa systemu słuchawkowego “pick by voice”

Wymagania:

­komunikatywna znajomość języka niemieckiego

­doświadczenie w komisjonowaniu mile widziane

prawo jazdy i własne auto

Oferujemy:

­ umowę o pracę na warunkach niemieckich

­ świadczenia socjalne

­ zakwaterowanie płatne przez pracownika (300-400 € / m­c)

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

wpisując w tytule maila blachy/Burg/LP/11

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!