Specjalista ds. obsługi klienta

DKK Klose Kollektion- Gościcińska Fabryka Mebli

Gościcino

2016-11-08

Grupa kapitałowa Klose należy do czołowych producentów mebli masywnych w Europie, ze 100- letnim doświadczeniem i tradycją. W związku ze wzrostem sprzedaży naszego asortymentu na rynkach niemieckojęzycznych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gościcino (k/Wejherowa, blisko stacji SKM)

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową
  • komunikatywności, w piśmie i przez telefon
  • odpowiedzialności, umiejętności organizacji własnej pracy oraz pracy w zespole
  • działania zorientowanego na kliencie
  • dobrej zanjomości komputera
  • doświadczenia w obsłudze klienta i/lub branży meblowej mile widziane

Zakres obowiązków:

  • opracowanie zamówień klientowskich od zapytania do dostawy
  • fachowe doradztwo i obsługa naszych niemieckojęzycznych klientów
  • opracowanie zamówień specjalnych
  • zadania łączące procesy między działem handlowym, produkcją a logistyką
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz sterowanie planowaniem

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość swobodnego rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do wycieczek zagranicznych organizowanych przez pracodawcę)
  • możliwość udziału w największych targach meblarskich w Kolonii
  • praca w sympatycznym zespole

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji drogą mailową na adres:

APLIKUJ z załączeniem klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)"