KIEROWNIK DZIAŁU WTRYSKAREK

Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA

Sztum

2016-11-08

ZADANIA:

- Kierowanie zespołem pracowników

- Nadzorowanie pracy wtryskarek oraz monitorowanie ich efektywności

- Nadzór nad rozliczaniem produkcji oraz zużyciem surowców

- Analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań

  korygujących

- Planowanie i nadzorowanie napraw

- Nadzór nad dokumentacją

WYMAGANIA:

- min. 5-letnie doświadczenie w pracy z wtryskarkami

- umiejętność ustawiania procesu wtrysku i wymiany form wtryskowych wraz

z podłączeniem na poziomie bardzo dobrym

- umiejętność zarządzania zasobami produkcyjnymi, z uwzględnieniem cyklu

produkcyjnego i zaopatrzenia

- znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi

- zdolność kreatywnego myślenia

- wykształcenie min. średnie

- zaangażowanie, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia   z pracodawcą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie cv pod adres  e-mail:  APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!