Specjalista ds. finansów

Lugera & Makler Poland Sp. z o.o.

Sanok

2016-11-08

Lugera & Makler to agencja doradztwa personalnego, która od prawie 20 lat wspiera swoich klientów w najtrudniejszych procesach rekrutacyjnych. Z główną siedzibą na Słowacji Lugera & Makler jest jedną z większych, niezależnych agencji, która aktywnie działa w regionie CEE: Słowacja, Rumunia, Holandia, Armenia, Ukraina, Polska, Czechy, Chorwacja. Naszą misją jest pomaganie ludziom oraz utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klientów oraz kandydatów. Firma posiada licencję na dostarczanie usług rekrutacyjnych, wpis do agencji zatrudnienia nr 5311.

Dla jednego z naszych klientów producenta posiadającego ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku, w związku z rozwojem biznesu poszukujemy doświadczonej, utalentowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Finansów

PR/000451

Lokalizacja: Podkarpacie

Opis stanowiska:

  • Kontrola i nadzór efektywności funkcjonowania zakładów produkcyjnych
  • Tworzenie budżetów oraz kontrola procesu ich realizacji
  • Analiza i kontrola wykonania budżetów
  • Analiza odchyleń od założeń
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji
  • Udział w pomiarze i procesie poprawy funkcjonowania zakładów produkcyjnych
  • Ocena efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej
  • Bieżąca praca z systemem ERP i BI
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe ekonomia, rachunkowość, finanse, matematyka)
  • Wiedza z zakresu zagadnień kalkulacji kosztów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Motywacja do zdobywania doświadczenia i wiedzy praktycznej w zakresie finansów
  • Systematyczność, terminowość oraz rzetelność
  • Analityczny sposób myślenia, umiejętność prezentacji danych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia i wiedzy praktycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników

Kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym i klauzulą o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!