Asystent/ka biura

Randstad Polska

Garwolin

2016-11-08

Randstad Polska jest największą firmą doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w Polsce. Już od ponad 15 lat kształtujemy rynek pracy w województwie opolskim wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie poszukujemy do naszego biura w Garwolinie  energicznych i otwartych osób chętnych do nauki i zdobycia doświadczenia w branży HR!

Praktyki w największej firmie z branży HR w Polsce!

Lokalizacja: Garwolin

Zakres obowiązków:

  • branie czynnego udziału w projektach rekrutacyjnych prowadzonych w różnych obszarach
  • aktywne poszukiwanie kandydatów i analiza profili pod kątem prowadzonych projektów
  • prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wspomaganie pracy biura
  • uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci i absolwenci)
  • zainteresowanie obszarem HR
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

W naszym oddziale nie będziesz parzyć kawy, nie będziesz się nudzić. Jeśli tylko zechcesz nauczymy Cię jak w obecnych czasach poszukuje się kandydatów, jak się z nimi rozmawia i jak wygląda obsługa administracyjno-kadrowa (twardy HR).

Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje, które bardzo często mogą stać się kluczem do otwarcia drzwi u Twojego przyszłego pracodawcy!

Zapraszamy!!!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ - w tytule  Asystent/Praktykant/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą dzwoniąc pod nr 697 505 709 .

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!