Programista JAVA

Positive Power Sp. z o.o

Warszawa

2016-11-08

Zadania:

Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań;

Tworzenie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań dedykowanych;

Współpraca z analitykami w celu uzgodnienia sposobu realizacji wymagań;

Wsparcie architektów w tworzeniu architektury rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • Notebook służbowy oraz smartphone;
  • Pakiet socjalny: karta Benefit MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość uczestnictwa w dofinansowanych lekcjach języka angielskiego.

Wymagamy:

  • Doświadczenie komercyjne w projektowaniu i tworzeniu aplikacji  w języku Java;
  • Doskonała znajomość języka Java i doświadczenie przy projektach tworzonych w oparciu o technikę TDD;
  • Znajomość technologii: Spring Framework, EJB, JPA, Hibernate;
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, Oracle);
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu;
  • Umiejętność tworzenia rozwiązywań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność;
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane: znajomość nierelacyjnych baz danych, jQuery, Python, Ruby oraz doświadczenie w pracy metodyką Scrum.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!