Przedstawiciel handlowy (techniczny)

TalentSet

Wrocław

2016-11-08

Zasięg: dolnośląskie, opolskie, śląskie

Naszym Klientem jest znana i ceniona firma z branży technicznej.

OBOWIĄZKI

  • Sprzedaż produktów automatyki
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi Partnerami firmy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert sprzedażowych
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Prowadzenie bazy danych klientów
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • Prowadzenie szkoleń dla instalatorów

WYMAGANIA

  • Min. 3 letnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży produktów technicznych (automatyka, urządzenia techniczne, dachy, okna, drzwi, systemy inteligentnego domu, CCTV, itp.) do sieci dealerów/dystrybutorów
  • Nastawienie na realizację celów, poszukiwanie i komunikowanie propozycji rozwiązań
  • Komunikatywność, otwartość, motywacja do systematycznej pracy
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Rozumienie i szybkie przyswajanie zagadnień technicznych
  • Podstawowe umiejętności analityczne
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • Minimum wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B

KLIENT OFERUJE

  • Pracę w firmie o wiodącej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole
  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + prowizja + premia roczna), pakiet świadczeń pracowniczych
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop etc.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ

W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.