Specjalista do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Kancelaria Prawno- Podatkowa Mariusz Dyczkowski

Andrychów

2016-11-08

Dzień dobry,

Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Andrychów

Obowiązki

• > Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
• > Prowadzenie rejestrów VAT

Wymagania
• > Umiejętność logicznego myślenia
• > Dążenie do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów z wykonanej pracy
• > Umiejętność organizowania własnej pracy
• > Umiejętność pracy pod presją czasu
• >Chęć do pracy
• >Predyspozycje do pracy biurowej
• >Wskazane co najmniej 3 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym
stanowisku

Oferujemy
• > Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• > Stabilne warunki zatrudnienia
• > Miłą atmosferę w pracy
• > Możliwość samorealizacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!