Kontrole jakości - Gliwice

Asistnet Work Group

Gliwice

2016-11-08

Asistnet Work Group Sp. z o. o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- wizualna kontrola części samochodowych (zderzaków, spoilerów, lampek, plastików, wtyczek)
- kontrola komponentów zgodnie z przyjętą instrukcją i szkoleniami,
- raportowanie wyników pracy przełożonemu.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- motywacja i chęci do pracy,
- dbałość o szczegóły,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek 3 zmiany),
- mile widziani studenci zaoczni.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- stawkę w wysokości 12 zł brutto za godzinę,
- możliwość uzyskania premii uznaniowej,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- dobrą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!