Regionalny przedstawiciel handlowy

King Chicken Sp. z o.o.

Opole

2016-11-08

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Regionalnego przedstawiciela handlowego - woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie, podkarpackie, opolskie, śląskie.

Opis stanowiska
Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych oraz długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,
Aktywna sprzedaż produktów firmy,
Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.

Wymagania
Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: rolnictwo/weterynaria/zootechnika,
Min. 3-letnie doświadczenie w handlu (mile widziane w branży zootechnicznej) lub doświadczenie w pracy na dużych fermach,
Gotowość do pracy mobilnej,
Znajomość pakietu MS Office,
Czynne prawo jazdy – kat. B.

Oferta
Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami – umowa o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, program motywacyjny, premie),
Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy wskazany w ogłoszeniu

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi osobami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99753 ofert pracy. Sprawdź!