Kierowca kat. C+E - Monachium (Niemcy) PILNE

Brasco S.C.

Monachium

2016-11-08

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Kierowca kat. C+E - Monachium (Niemcy)

Nr ref.: CE/1016/GW

Obowiązki:

  • Praca w duzej,prestizowej niemieckiej spedycji
  • Transport produktów spozywczych
  • Przewóz na terenie Niemiec samochodami typu chlodnie, naczepa+ ciagnik, tandemy;

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E;
  • karta kierowcy;
  • min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodów ciężarowych;
  • znajomość języka niemieckiegow stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • system VOLLZEIT
  • zarobki od 2100 euro brutto +  diety netto;
  • bon benzynowy 42 Euro
  • dodaki za nadgodziny
  • dodatki za prace w niedziele, swieta
  • organizacja zakwaterowania-pokoje jednoosobowe (platne 150 Euro/msc)
  • ciuchy robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!