Specjalista technicznego przygotowania produkcji

FallWork1

Swarzędz

2016-11-08

Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta - firmy produkcyjnej z okolic Swarzędza kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. technicznego przygotowania produkcji

Lokalizacja: okolice Swarzędza

Opis stanowiska:

- przygotowanie i koordynacja planów produkcyjnych uwzględniających procesy technologiczne przetwarzania tworzyw sztucznych pod kątem wytwarzania opakowań produktowych

- dobieranie odpowiednich opakowań zbiorczych i jednostkowych

- dbanie o zasoby surowców, współpraca z Działem Zakupów

- kontrola realizacji planów produkcyjnych, przygotowywanie analiz i raportów

- inicjowanie i wdrażanie projektów doskonalących funkcjonowanie systemów planowania i analizowania produkcji

- udział i nadzorowanie prób technologicznych

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie techniczne (mile widziane związane z chemią)

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

- znajomość zagadnień technologicznych, ciągów produkcyjnych, zasad ISO

- znajomość AutoCad, Solidworks

- wiedza z zakresu podstaw chemii i przetwórstwa tworzyw sztucznych

- umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów blokowych, rzutów 2d

- otwartość na zmiany, samodzielność i zaangażowanie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

- umowę o pracę

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwości rozwoju

- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!