SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.

Lublin

2016-11-08

Kancelaria Prawna Legatis jest jedną z największych firm prawniczych specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych. Pomogliśmy już tysiącom Polaków odzyskać należne im pieniądze.

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży zatrudnimy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: ST/G/11/16

Obowiązki:

- telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie usług świadczonych przez firmę,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi Klientami,
- czynna współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
- dobra dykcja i miły tembr głosu,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- pozytywne nastawienie i ukierunkowanie na sukces,
- umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + premie,
- pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- rozbudowany pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99827 ofert pracy. Sprawdź!