Opiekun floty samochodowej/pracownik biurowy

Hosso Holding

Szczecin

2016-11-08

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: 08112016

Obowiązki:

• Utrzymywanie w sprawności technicznej pojazdów
• współpraca z serwisami w zakresie napraw i przeglądów floty samochodowej,
• dbanie o dobry stan estetyczny pojazdów,
• zgłaszanie i nadzorowanie napraw powypadkowych w firmie ubezpieczeniowej oraz serwisie, który naprawia pojazd,
• zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, sprzęt, środki czystości, art. spożywcze, materiały budowlane,
• dostarczanie zamówień do nieruchomości Pracodawcy,
• wykonywanie prostych czynności biurowych,
• dostarczania dokumentów do odpowiednich placówek,
• wsparcie pozostałych działów

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B oraz czynna umiejętność prowadzenia pojazdu,
• dobra organizacja pracy własnej oraz terminowość,
• bezkonfliktowość, umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów,
• wielozadaniowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
• pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!