Asystent/ka biura / Doradca klienta

JOBS

Kraków

2016-11-29

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego teamu, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: NS/DK/KR/jobs.pl

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i promowanie usług firmy poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami
  • przygotowywanie oraz nadzór ofert dla klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów i partnerów
  • zarządzanie bazą danych
  • realizacja oraz raportowanie wyznaczonych celów zgodnie z harmonogramem
  • uczestniczenie w targach, konferencjach, spotkaniach u klienta

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług - min. 2 lata
  • łatwość nawiązywania kontaktów, duże umiejętności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • wykształcenie wyższe, ostatni rok studiów lub student studiów zaocznych
  • znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows oraz Internecie
  • systematyczność, kreatywność, dokładność, skuteczność, samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy kat. „B”
  • znajomość branży certyfikacji ISO lub szkoleń
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • doświadczenie w obsłudze baz CRM

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet benefit
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe kryteria, prosimy o przesłanie cv.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.