Inspektor nadzoru spawalniczego

JOBS

Wrocław

2016-11-29

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: NS/INS/ŚP/jobs.pl

Miejsce pracy: Cała Polska

DEKRA poszukuje doświadczonego inspektora nadzoru spawalniczego z uprawnieniami IWE do pracy na zasadzie umowy-zlecenia na kontraktach w Polsce i za granicą.

- województwo śląskie i pomorskie.

Opis stanowiska:

  • inspekcje i nadzory spawalnicze u wytwórców konstrukcji stalowych/instalacji ciśnieniowych
  • nadzór nad dokumentacją
  • monitoring postępów prac, expediting
  • współpraca z jednostką notyfikowaną, uczestnictwo w odbiorach technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia IWE (Międzynarodowy Inżynier Spawalnik)
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę na kontraktach w przemyśle energetycznym, petrochemicznym w Polsce i za granicą
  • partnerską atmosferę i profesjonalne podejście do współpracy

Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe kryteria, prosimy przesłanie cv.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!