Menedżer branży motoryzacyjnej

JOBS

Wrocław

2016-11-29

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego teamu, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: NS/MBB/WR/jobs.pl

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie planów biznesowych dla branży motoryzacyjnej oraz ich realizację.

Opis stanowiska:

  • współpraca z Zarządem spółki oraz kierownictwem w centrali grupy w kreowaniu strategii, planów biznesowych
  • realizacja przyjętych planów biznesowych (w tym zarządzanie zespołem pracowników) oraz raportowanie wyników do Zarządu i do centrali grupy w Niemczech
  • budowanie wizerunku spółki pośród wszystkich zainteresowanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • 3-letniego doświadczenia zawodowego w międzynarodowych środowisku pracy (znajomość branży automotive jest konieczna)
  • ważny certyfikat auditora ISO/TS 16949 wydany przez IATF
  • aktualne doświadczenie w pracy w systemie rozliczeń budżetowych
  • komunikatywna  znajomość j. angielskiego
  • biegła znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • umiejętność wystąpień publicznych lub chęć ich pozyskania
  • umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne)
  • ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • szerokie możliwości możliwość rozwoju osobistego w otoczeniu międzynarodowym
  • pakiet socjalny i szkolenia
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • narzędzia pracy jak: samochód, telefon, laptop

Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV na podany w ogłoszeniu adres  lub wypełnienie  formularza rekrutacyjnego ns stronie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!