Młodszy Inżynier Jakości

Ilpea Sp. z o. o.

Twardogóra

2016-11-29

Ilpea Sp.  z o.o. to oddział światowego lidera w branży AGD i automotive.

W związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stonowisko

Miejsce pracy: Twardogóra, woj. dolnośląskie
Nr referencyjny: MIJ/11/2016

Obowiązki:

  • Weryfikacja zgodności wyrobów / komponentów z rysunkiem technicznym;
  • Wykonywanie analiz statystycznych związanych z kontrolą procesów, produktów i surowców;
  • Wzorcowanie nowych wyrobów, wdrażanie nowych projektów;
  • Zarządzanie reklamacjami klientów;.
  • Bezpośredni nadzór nad utrzymaniem jakości produktów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane inżynierskie);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Praktyczna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego;
  • Mile widziana umiejętność wykorzystania narzędzi zarządzania jakością (PPAP, FMEA, MSA, SPC, APQP);
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS office Excel;
  • Gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji w dynamicznie zmieniającym się środowisku;

Oferujemy:

  • Nowoczesne środowisko pracy w międzynarodowej korporacji;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę;
  • Umowę o pracę oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Możliwośc zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze zarzadządzania jakością
  • Pakiet szkoleń oraz kurs językowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy, jednocześnie uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!