INSPEKTOR DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA

Ilpea Sp. z o. o.

Twardogóra

2017-02-21

Ilpea Sp.  z o.o. to oddział światowego lidera w branży AGD i automotive.

W związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stonowisko

Miejsce pracy: Twardogóra, woj. dolnośląskie
Nr referencyjny: BHP/02/2017

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp pracy;
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
  • Udział w ocenie zagrożeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy albo jego części, a także nowych inwestycji;
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bhp w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych,
  • Przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy,
  • Udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnetrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bhp oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bhp,
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikajacych z badania przyczyn i okolicznosci tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiążą się z wykonywaną pracą,
  • Współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi lub osobami, w szczególnosci w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bhp oraz zapewnienie własciwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnianych pracowników,
  • Wspólpraca z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, a w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników,
  • Uczestniczenie w konsultacjach w zakresie bhp, a także w pracach komisji bhp oraz innych zakładowych komisji zajmujących się problematyką bhp, w tym zapobieganiem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie proudkcyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, w szczególności MS Office Excel;
  • Gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji w dynamicznie zmieniającym się środowisku;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w miedzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Szkolenia pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej kadry;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy, jednocześnie uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 88302 ofert pracy. Sprawdź!