PRACOWNIK FUNDACJI

Fundacja Szlachetny Bohater

Gniezno

2016-11-21

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych, niepełnosprawnych i osób w wieku emerytalnym.

Wraz z poszerzaniem działalności Fundacyjnej oraz tworzeniem nowych projektów, Fundacja Szlachetny Bohater poszukuje osób do pracy.
Nudzisz się w obecnej pracy? Chcesz pracować, a jednocześnie pomagać innym? NAPISZ DO NAS!

Miejsce pracy: GNIEZNO

Obowiązki:

- pozyskiwanie darczyńców

- udział w akcjach organizowanych przez Fundację

Wymagania:

- motywacja do pracy,
- zaangażowanie,
- komunikatywność,
- uczciwość,
- poprawna dykcja,
- obsługa komputera,
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
- podstawa + prowizja + konkursy motywacyjne
- pełne narzędzia do pracy
- bezpłatne szkolenia
- opieka Koordynatora
- umowę zlecenia / umowę o pracę

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ, A SAMEMU OCENISZ, CZY WARTO!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Fundację Szlachetny Bohater w Poznaniu."

Osoba kontaktowa: Beata

telefon: 791 661 871