Lakiernik / Blacharz / Mechanik
samochodowy z doświadczeniem

klient GoWork.pl

Września

2016-12-05

AQS Sp. z o.o Sp. K owocnie współpracuje z różnymi producentami branży motoryzacyjnej i ich dostawcami na całym świecie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska (Września i Poznań)
OPIS STANOWISKA:
  • ręczne poprawy lakiernicze (na bazie wody oraz materiałów konwencjonalnych)
  • naprawa samochodów powypadkowych
  • usuwanie uszkodzeń z elementów i zespołów elementów nadwozi samochodowych
  • punktowe naprawy lakiernicze / Spot Repair
  • polerowanie powierzchni pojazdu
  • samodzielne rozpoznawanie usterek
  • wyprowadzanie wgniotów na powierzchniach lakierowanych przy użyciu specjalistycznych narzędzi
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernik, blacharz, mechanik
  • umiejętność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, kierunkowe
  • precyzja, dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jakość wykonywanej pracy
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane
prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.:
061 657 07 65

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!