Operator CNC/ Fanuc

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

region Nijmegen

2016-12-01

   Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w Branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo.

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia region Nijmegen
Nr referencyjny: 78/16 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • nowoczesna firma zajmująca się obróbką metali, wyrobów gotowych i półproduktów oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie między innymi budowy- produkcji przyczep, nadwozia, morskiej, budownictwa okrętowego, budowy mostu.
  • specjalizują się w następujących trybach prac blaszanych: wiercenie, frezowanie, gięcie, cięcie laserowe, spawanie i gwintowanie

Wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • kom znajomość j angielskiego, j.  niemieckiego lub j. holenderskiego/ warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie przepisów kodeksu pracy CAO

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem

Opole77 44 275 75, Racibórz32 41 47 193, Olsztyn 89 52 104 85

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt z biurem

Opole  774 427 575, Olsztyn 895 210 485, Racibórz 324 1 47 193

Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.