stolarz budowlany/ produkcja okien

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

2016-12-01

Jesteśmy wiarygodnym partnerem.  Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, ogrodnictwo, produkcja.

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: 77/16 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • produkcja okien drewnianych
  • dokładność i staranność
  • właściwa i terminowa realizacja zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. holenderskiego lub j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem:
  • Opole 77 44 27 575, Olsztyn 89 52 10 485, Racibórz 32 41 47 193
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!