Pracownik linii produkcyjnej

Gedia Poland Sp. zo.o.

Nowa Sól

2016-11-09

GEDIA jest międzynarodową korporacją, której bogate tradycje i doświadczenie sięgają 1910 roku. Koncern posiada lokalizacje rozsiane na całym świecie. W Polsce obecny jest od prawie 17 lat, obecnie zatrudnia ponad 1400 osób, w procesie produkcji wykorzys tuje nowoczesne technologie, specjalizuje się w tłoczeniu na zimno i na gorąco, a także technikach łączenia - głównie spawaniu i zgrzewaniu.

Miejsce pracy: Nowa Sól
Nr referencyjny: prac.prod.11/16

Zakres obowiązków:

  • produkcja części metalowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów według określonych norm,
  • wizualna kontrola produkowanych części.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • dokładność, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie z uwzględnieniem m.in. umiejętności, kwalifikacji,
  • doświadczenia, a ponadto szeroki system premiowania.

Kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności są również mile widziani

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!