Operator CNC

Dospel Sp z o.o.

Częstochowa

2016-11-07

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Miejsce pracy: Częstochowa
Nr referencyjny: 07/11/2016

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Obsługa wykrawarek typu AMADA,

• Dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów wykrawania,

• Przygotowanie programów wykrawania,
• Korygowanie programów.

Wymagania:

Nasze wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe - kierunek mechaniczny,

• Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,

• Umiejętność czytania procesów technologicznych i rysunków technicznych,

• Umiejętność obsługi komputera,

• Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole.

Informujmy, że skontaktujemy się z kandydatami spełniającymi wymagania niniejszego ogłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!